BRAMY GARAŻOWE

Stolarka budowlana - ZGFH

Wśród wielu rozwiązań technicznych związanych z segmentowymi bramami garażowymi, na świecie liderem pozostaje Wayne Dalton, którego produkty polecamy naszym Klientom. Posiada on ponad 50-letnie doświadczenie projektowo-produkcyjne - wytwarza ponad 1 mln bram rocznie i eksportuje je do ponad 70 krajów naszego globu.

Stolarka budowlana - ZGFH

Podstawowym walorem bramy wychodzącej od Wayne Dalton jest bezpieczne i skuteczne jej otwieranie i zamykanie z wnętrza samochodu lub garażu, bez jakichkolwiek siłowych czynności manualnych. W zależności od modelu bramy firma Wayne Dalton oferuje 3 rodzaje napędów: wersja Integral, napęd Major i napęd Twist. Każdy z nich posiada wbudowany system bezpieczeństwa, który chroni użytkowników przed potencjalnymi zagrożeniami eksploatacyjnymi.

Nasze bramy garażowe montują wykwalifikowani pracownicy,  dzięki temu macie Państwo pewność usługi najwyższej jakości.

Wprowadziliśmy do oferty także bramy garażowe firmy Mirola, która to firma od wielu lat oferuje swoje produkty w kraju i zagranicą, zdobywając wielu klientów nie tylko wysoką jakością produktów, ale i obsługą posprzedażną na najwyższym europejskim poziomie.

"ZG" Firma Handlowa
ul. Międzyleska 6
Wjazd od : Międzyleska 6 DE

50-514 Wrocław

Pon - Pt 8.00 - 16.00