velux

Okna dachowe z dolnym otwieraniem

Pomieszczenia na poddaszu to idealne miejsce na tworzenie niepowtarzalnej przestrzeni, oferującej unikalny design, kontakt z otoczeniem i funkcjonalność. Okna dachowe VELUX pozwalają całkowicie odmienić pokoje pod dachem, zapewniając wyjątkowy komfort użytkowania oraz doskonałe doświetlenie. W ofercie okien dachowych VELUX dostępne są modele w dwóch wariantach obsługi – okna dachowe z górnym otwieraniem oraz okna dachowe z dolnym otwieraniem. Każdy z tych wariantów dostępny jest w linii Standard, Standard Plus i Premium.

Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH

Okna dachowe z dolnym otwieraniem montowane są gdy dolna krawędź od okna do podłogi wynosi od 130 do 150 cm. Żeby mieć dostęp do klamki nie rekomenduje się ustawiania pod nimi mebli. Wysoki montaż okien dachowych z dolnym otwieraniem zapewnia widok prosto na niebo, a tym samym dobry dopływ naturalnego światła.

Linia Standard

 

Linia Standard


Efektywne energetycznie i niezawodne okna dachowe z kategorii Standard są najlepszym wyborem dla użytkowników ceniących łatwość obsługi, funkcjonalne rozwiązania oraz znaną i sprawdzoną markę. Okna Standard dostępne są jako okna drewniane i odporne na wilgoć okna drewniano-poliuretanowe.

Okna linii Standard dostępne są energooszczędnymi szybami i zintegrowaną wentylacją. Odporne są na wszelkie warunki atmosferyczne i zapewniają łatwość obsługi (zwłaszcza jeśli chodzi o mycie okien, gdyż pozwalają na obrót okna o 180 stopni).

Linia Standard Plus

 

Linia Standard Plus


Okna dachowe dwukomorowe z kategorii Standard Plus to najlepsza relacja jakości do ceny, dla tych, którzy chcą inwestować w lepszą efektywność energetyczną i komfort. Wyposażone są w atrakcyjne cenowo pakiety 3-szybowe, nie wymagające konserwacji. Pozwala to na jeszcze łatwiejsze utrzymanie ciepła w domu.

Wysoką energooszczędność okien linii Standard Plus, oprócz pakietu trzyszybowego, zapewnia konstrukcja ThermoTechnology™ oraz dodatkowa uszczelka.

Linia Premium

 

Linia Premium


Produkty z kategorii Premium to eleganckie wzornictwo, automatyczne sterowanie oraz więcej światła i przestrzeni na poddaszu. Dzięki tym rozwiązaniom można zyskać nowy wymiar komfortu.
Okna dachowe Premium z górnym otwieraniem wyróżniają się pakietem wyciszenia deszczu, który sprawia, że te modele są idealne do sypialni i dziecięcych pokoi. Dodatkowo posiadają wszystkie zalety okien Standard Plus, co sprawia że są najbardziej energooszczędnymi i najbardziej komfortowymi oknami dachowymi w ofercie.

Dodatkowo w ofercie VELUX Premium  można znaleźć inne rozwiązania, które gwarantują większy dopływ światła i jeszcze większy komfort użytkowania. Są to między innymi balkony dachowe VELUX CABRIO®,  lukarna VELUX czy okna dachowe klapowo-obrotowe.

Pick&Click®

Wszystkie okna dachowe VELUX są fabrycznie przygotowane do montażu nowoczesnego sterowania elektrycznego oraz do łatwego montażu akcesoriów przeciwsłonecznych i dekoracyjnych VELUX w systemie Pick&Click®.

ZGFH

Okna dachowe VELUX objęte są dziesięcioletnią gwarancją. Jeśli zamontujesz okna Nowej Generacji z wokółokienną ramą termoizolacyjną VELUX BDX po wypełnieniu i przesłaniu kwestionariusza przedłużenia gwarancji do VELUX Polska otrzymasz dodatkowe 10 lat gwarancji.

velux

"ZG" Firma Handlowa
ul. Międzyleska 6
Wjazd od : Międzyleska 6 DE

50-514 Wrocław

Pon - Pt 8.00 - 16.00