velux

Okna do płaskiego dachu

Okna VELUX do płaskich dachów pozwalają doświetlić pomieszczenia światłem naturalnym, oferując najwyższą jakość, izolacyjność cieplną oraz wyjątkową estetykę. Produkty składają się z dwóch elementów: okna i osłony zewnętrznej, dostępnej w trzech wariantach: przezroczysta lub matowa kopuła, płaski moduł szklany i nowość, sferyczny moduł szklany.

Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH

Sferyczny Moduł Szklany do płaskiego dachu został wykonany w unikalnej technologii CurveTech. Zakrzywione, odporne na zarysowania szkło skutecznie usuwa wodę, liście i inne zanieczyszczenia, które zbierają się na szybie. W ten sposób okno doprowadza do pomieszczenia jeszcze więcej światła i zapewnia doskonały widok na zewnątrz. Od strony dachu, sferyczny moduł szklany wygląda bardzo nowocześnie i elegancko, dzięki czemu doskonale nadaje się do dachów zielonych.

Dosępne wersje


Okno do płaskiego dachu VELUX ze sferycznym modułem szklanym jest dostępne w wersji otwieranej elektrycznie oraz nieotwieranej. Zakrzywiony moduł szklany dedykowany jest do dachów o nachyleniu 0-15°.

 


Okno do płaskiego dachu z płaskim modułem szklanym dedykowane są do dachów o nachyleniu 5-15°. Od sferycznego modułu szklanego różni je płaska powierzchnia szklana oraz grubość. Podobnie jak  sferyczny moduł szklany okna z płaskim modułem dostępne są w wersji nieotwieranej oraz otwieranej elektrycznie. 

Kopuły


Kopuły dostępne są w wersji przezroczystej oraz matowej. Przezroczyste zapewniają doskonałą widoczność na zewnątrz oraz maksymalne doświetlenie, matowe zaś pełną prywatność oraz dobre doświetlenie. Obie wersje są odporne na zadrapania i dostępne są z oknami nieotwieranymi oraz otwieranymi elektrycznie.

Wszystkie okna do płaskiego dachu VELUX można wyposażyć w markizy, rolety zaciemniające czy przeciwsłoneczne.


velux

"ZG" Firma Handlowa
ul. Międzyleska 6
Wjazd od : Międzyleska 6 DE

50-514 Wrocław

Pon - Pt 8.00 - 16.00