OKNA DREWNIANE

OKNA DREWNIANE

Z powodu swego wyglądu okna drewniane są często traktowane niemal jak meble, w związku z czym dobierane są tak, aby swym kształtem i kolorem pasowały nie tylko do elewacji, ale także do elementów wystroju wnętrza. Chcemy zatem zaoferować Państwu tego typu okna w dowolnym kształcie i wymiarze, m.in. uchylno-rozwierne, przesuwne, skośne, proste łukowe i okrągłe, do szerokiego zastosowania w budownictwie mieszkalnym i obiektach użyteczności publicznej, sakralnych i zabytkowych.

Głównym producentem naszych okien jest  STOLBUD WŁOSZCZOWA – firma wyróżniająca się powszechnym uznaniem wśród klientów ceniących sobie drewniane wyroby wysokiej jakości w przystępnej cenie. Do produkcji okien zakład stosuje szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, podnoszących walory użytkowe produktów dla poszczególnych wymagań, jak np. ochrona przed uciążliwym hałasem ulicznym, podwyższona odporność na włamanie czy lepsza izolacyjność termiczna.

Okna drewniane montują wykwalifikowani pracownicy naszej firmy,  dzięki czemu macie Państwo gwarancję usługi na najwyższym poziomie.

Ważne jest także to, że drewniane okna mogą być wyposażone – i to bez żadnych przeszkód technologicznych - w szereg dodatkowych, atrakcyjnych elementów jak np. moskitiery, rolety, markizy, nawiewniki, okiennice chroniące przed słońcem, wiatrem, śniegiem i zapewniające pełną prywatność we własnym domu oraz różnego rodzaju elementy ozdobne.

Możemy więc z pełną odpowiedzialnością zaproponować Państwu drewniane okna ze STOLBUD-u, dzięki którym - według zgodnej opinii naszych wielu klientów - wnętrza domu stają się bardziej ekskluzywne, przyjazne, gościnne i ciekawsze.

Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH

"ZG" Firma Handlowa
ul. Międzyleska 6
Wjazd od : Międzyleska 6 DE

50-514 Wrocław

Pon - Pt 8.00 - 16.00