OKNA ENERGOOSZCZĘDNE

Stolarka budowlana - ZGFH

Co to są „Gorące Okna” PASSIV-LINE?

  • Są to okna specjalnie zaprojektowane dla najbardziej wymagających klientów, dostosowane do naszego klimatu.
  • Są to okna o najlepszych, potwierdzonych parametrach technicznych - w szczególności termoizolacyjnych.
  • Są to okna, które spłacają się same, w krótkim okresie czasu.
  • Są to okna, które doskonale nadają się do domów energooszczędnych i pasywnych.
  • Są to okna wyprodukowane przez firmę „AdamS” w Mrągowie, jedną z najbardziej doświadczonych i technologicznie zaawansowanych firm w Polsce.

Linia produktów PASSIV-LINE to linia okien stworzona specjalnie przez Firmę AdamS do domów energooszczędnych i pasywnych. Doskonała efektywność energetyczna i perfekcyjna konstrukcja okien PASSIV-LINE pozwala firmie AdamS być liderem jakości i innowacji w branży stolarki budowlanej.

Dzięki swym nowoczesnym właściwościom okna PASSIV-LINE są promowane oraz rekomendowane przez specjalistów oraz wykorzystywane w projektowaniu przez architektów.

W typowym domu ok. 25-30% energii może uciekać właśnie przez okna. Jest to na tyle duża strata energii, że warto się zastanowić czy chcesz w dzisiejszych czasach, gdy ceny gazu, węgla, oleju opałowego itd. drastycznie rosną, wydawać coraz większe kwoty na ogrzewanie budynku. Okna energooszczędne PASSIV-LINE są rozwiązaniem Twojego problemu, gdyż pozwolą znacznie zaoszczędzić energię cieplną.

Nasze okna montują wykwalifikowani pracownicy, dzięki czemu macie Państwo pewność usługi najwyższej jakości.

Stolarka budowlana - ZGFH
Okna Wrocław

Charakterystyka okien PASSIV-LINE ULTRA, to przede wszystkim rewolucyjny współczynnik przewodnictwa okna referencyjnego Uw=0,5 (W/m2K)

Profile: Profil o głębokości zabudowy 85mm, potrójny zestaw uszczelek poza polepszeniem termiki okien, wpływa również na poprawę ich izolacyjności akustycznej, w profilach zamiast wzmocnień zastosowano termoplastyczne wkładki wzmocnione włóknem szklanym z tworzywa o nazwie Ultradur High Speed firmyBASF oraz wypełnienie komór pianą poliuretanową. Dostępne w różnych kolorach oklein drewnopodobnych profile białe wyposażone są w szarą uszczelkę, w okleinowanych w uszczelkę czarną.

Szyba: wklejana szyba, nowoczesny energooszczędny system czteroszybowy Ug =0,3W/m2K ciepła ramka międzyszybowa, która w znacznym stopniu eliminuje zjawisko skraplania się pary wodnej

Okucia: bezpieczne okucie – podstawowe zabezpieczenie każdego skrzydła okiennego przed jego wyłamaniem przez intruza, blokada klamki – ochrona przed zmianą położenia się skrzydła, podnośnik skrzydła – pomoc w łatwym zamykaniu, mikrowentylacja – możliwość rozszczelnienia okien w chłodne dni bez nadmiernego wychładzania pomieszczeń

Dodatki: listwa podparapetowa z piankową taśmą polietylenową, która nie pozwala na przedmuchy wiatru między oknem i parapetem - nie trzeba dzięki temu silikonować spojenia okna z parapetem. Ponadto uszczelka wypełniająca dolną część ramy, która zapobiega przed gromadzeniem się brudu.

Montaż: zalecany jest tzw. „ciepły montaż”

Stolarka budowlana - ZGFH
Okna Wrocław

Okna PASSIV-LINE PLUS to konstrukcja z zastosowaniem wypełnienia pianą poliuretanową, kształtkami styropianowymi w komorach profili, co pozwoliło na uzyskanie niskiego współczynnika przewodnictwa okna referencyjnego Uw=0,7 (W/m2K)

Profile: profil o głębokości zabudowy 85mm, wypełnienie komór pianą poliuretanową w wzmocnieniach zastosowanie kształtek styropianowych, potrójny zestaw uszczelek poza polepszeniem termiki okien, wpływa również na poprawę ich izolacyjności akustycznej. Dostępne w różnych kolorach oklein drewnopodobnych, profile białe wyposażone są w szarą uszczelkę, w okleinowanych w uszczelkę czarną

Szyba: energooszczędny system trzyszybowy Ug =0,5W/m2Kwkładka izolująca wkład szybowy wykonany z taśmy PES ciepła ramka międzyszybowa, która w znacznym stopniu eliminuje zjawisko skraplania się pary wodnej

Okucia: bezpieczne okucie- podstawowe zabezpieczenie każdego skrzydła okiennego przed jego wyłamaniem przez intruza, blokada klamki – ochrona przed zmianą położenia się skrzydła, podnośnik skrzydła – pomoc w łatwym zamykaniu, mikrowentylacja – możliwość rozszczelnienia okien w chłodne dni bez nadmiernego wychładzania pomieszczeń

Dodatki: listwa podparapetowa z piankową taśmą polietylenową , która nie pozwala na przedmuchy wiatru między oknem i parapetem - nie trzeba dzięki temu silikonować spojenia okna z parapetem. Ponadto uszczelka wypełniająca dolną część ramy, która zapobiega przed gromadzeniem się brudu.

Montaż: zalecany jest tzw. „ciepły montaż”

"ZG" Firma Handlowa
ul. Międzyleska 6
Wjazd od : Międzyleska 6 DE

50-514 Wrocław

Pon - Pt 8.00 - 16.00