velux

Okna klapowo-obrotowe

Okna z podwójnym klapowo-obrotowym otwieraniem potrafią zupełnie odmienić pomieszczenie. Dzięki łatwemu otwieraniu oraz szerokiemu na 45 stopni kątowi uchylenia okna, zapewniają dużo światła dziennego, wentylację i poczucie przestrzeni w pomieszczeniach na poddaszu.

Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH

Linia Premium

 

Linia Premium


Okna klapowo-obrotowe wykonane są z drewna sosnowego klejonego warstwowo, pokrywanego impregnatem i lakierem lub w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem, w kolorze białym (te dedykowane są pomieszczeniem o wyższej wilgotności). Niezależnie od materiału w oknach zastosowano konstrukcję ThermoTechnology™, co gwarantuje stabilność, trwałość oraz doskonałe parametry izolacyjne.

 

 

 


Okna klapowo-obrotowe VELUX należą do okien linii Premium i największą ich zaletą jest kąt otwarcia – 45 stopni – który zapewnia panoramiczny widok i więcej miejsca nad głową.
Dodatkowe zalety to podwójna możliwość otwarcia – górny uchwyt i aluminiowa klamka na dole, zintegrowana wentylacja oraz dodatkowa uszczelna.

 

 

 

 


Okna klapowo-obrotowe VELUX dostępne są, oprócz  standardowego pakietu szybowego jednokomorowego, z klejoną szybą dwukomorową i pakietem wyciszenia deszczu.
Stosowanie okien klapowo-obrotowych zalecane jest w przypadku koniecznego lub pożądanego montażu w wysokiej pozycji, np. w związku z wysoką ścianką kolankową.

 

Pick&Click

Wszystkie okna dachowe VELUX są fabrycznie przygotowane do montażu nowoczesnego sterowania elektrycznego oraz do łatwego montażu akcesoriów przeciwsłonecznych i dekoracyjnych VELUX w systemie Pick&Click.

okna wrocław

Okna dachowe VELUX objęte są dziesięcioletnią gwarancją. Jeśli zamontujesz okna Nowej Generacji z wokółokienną ramą termoizolacyjną VELUX BDX, po wypełnieniu i przesłaniu kwestionariusza przedłużenia gwarancji do VELUX Polska, otrzymasz dodatkowe 10 lat gwarancji.

velux

"ZG" Firma Handlowa
ul. Międzyleska 6
Wjazd od : Międzyleska 6 DE

50-514 Wrocław

Pon - Pt 8.00 - 16.00