velux

Rolety wewnętrzne i markizy

Oryginalne osłony do okien VELUX zapewnią uczucie optymalnego komfortu użytkowania poddasza. Rolety wewnętrzne to gwarancja kontroli nad ilością wpadającego światła. Pomagają uzyskać klimatyczne i funkcjonalne oświetlenie wnętrza lub całkowite zaciemnienie. Markizy zaś zapewniają ochronę przed nadmierną ilością ciepła. 

Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH

Ciepłe i słoneczne dni są fantastyczne, ale bezpośrednie nasłonecznienie może powodować nagrzewanie pomieszczeń w domu do nieznośnych temperatur. Najlepszym sposobem ochrony przed nagrzewaniem jest zatrzymanie promieni słonecznych zanim dotrą one do szyby okiennej.

 


Najskuteczniej przed nagrzewaniem chronią markizy. Redukują ilość wpadającego ciepła nawet o 76%, nie ograniczając dopływu naturalnego światła. Nie ograniczają również widoku na zewnątrz, dzięki specjalnej przezroczystej tkaninie. 

Światło kontrolują również rolety wewnętrzne – rzymskie oraz dekoracyjne (na haczykach i na prowadnicach). Łagodzą natężenie wpadającego do pomieszczenia światła i zapobiegają oślepieniu. Odpowiadają również za tworzenie przytulnej atmosfery we wnętrzu.

 


W ofercie VELUX są również rolety wewnętrzne, które zapewniają całkowite bądź częściowe zaciemnienie pomieszczeń. Są to rolety zaciemniające i zaciemniająco-plisowane i przyciemniające. Najlepiej sprawdzą się w sypialniach i pokojach dziecięcych, gdzie bardzo ważna jest pełna kontrola nad światłem.

Rolety wewnętrzne, zależnie od wybranego modelu, dostępne są od klasycznych do nawet 24 wzorów i kolorowych. Markiza dostępna jest w jednej opcji kolorystycznej.

 


Każdą roletę wewnętrzną VELUX można zamontować samodzielnie dzięki łatwemu systemowi montażu Pick&Click®. Instrukcja montażu znajduje się w komplecie razem z każdą kupioną roletą VELUX.
 
W ofercie VELUX dostępne są trzy sposoby korzystania zarówno z markiz, jak i rolet wewnętrznych:
  • Obsługa manualna 
  • Zasilanie elektryczne 
  • Zasilanie solarne 
velux

"ZG" Firma Handlowa
ul. Międzyleska 6
Wjazd od : Międzyleska 6 DE

50-514 Wrocław

Pon - Pt 8.00 - 16.00