ROLETY ZEWNĘTRZNE

Stolarka budowlana - ZGFH

Zewnętrzne zasłony okien stały się w ostatnich latach bardzo popularne, szczególnie w domach parterowych oraz na najniższych poziomach budownictwa zbiorowego, zapewniając ochronę szyb przed chuliganami, przeciwdziałając włamaniom i wścibskim podglądaczom.

Wśród całej gamy wytwórców tego rodzaju rolet wyróżniają się jakością, estetyką oraz skuteczną konstrukcją zasłony firmy SKS Stakusit oraz Mirola, które pragniemy polecić Państwu w pierwszej kolejności. Firmy te należą bowiem do wiodącej grupy producentów w skali europejskiej, zarówno dla nowego budownictwa, jak i w przypadkach modernizacji starych budowli.

NASZE OKNA I ROLETY MONTUJĄ WYKWALIFIKOWANIE PRACOWNICY, DZIĘKI TEMU MACIE PAŃSTWO PEWNOŚĆ USŁUGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

Tak ogromny sukces systemy rolet SKS zawdzięczają swojej różnorodności, nadają się bowiem do zastosowania w każdej sytuacji i potrzebie budowlanej, spełniając wszelkie wymagania dotyczące łatwości montażu, funkcjonalności oraz wygodnej obsługi. Realizacji tych zadań służy nowoczesny system roletowy Roll-line oraz opcjonalnie – sterowanie elektryczne Somfy i Polo, których elementami składowymi są siłowniki, a także sterowania do rolet, markiz i żaluzji przy pomocy instalacji tradycyjnej lub przez urządzenia radiowe.

W naszym klimacie, głównie w okresie letnim, niezbędne okazują się systemy przeciwinsektowe Screen-line. Dzięki ich zastosowaniu mieszkanie będzie zawsze wolne od uciążliwych, brzęczących i gryzących, a przede wszystkim niepożądanych “gości w domu” zza okna, zwabionych tu przyjemnymi zapachami kulinarnymi lub światłem. Siatki przeciw muchom, komarom, osom, chrabąszczom i innym insektom pozwalają wieczorową porą na pełną swobodę czytania i pisania, oglądania TV, spotkania towarzyskie i rodzinne, a w nocy na spokojny i bezpieczny sen bez ukąszeń. System ochrony marki SKS lub Mirola oferuje rozwiązania przewidziane dla okien i drzwi, zgodnie z zapotrzebowaniem ze strony Klientów.

Listwy tych rolet są wykonane z różnych materiałów, głównie z PVC i aluminium, w różnych wielkościach i obszernej gamie kolorów. Pasują do wszystkich standardowych systemów okiennych i roletowych. Wśród szczegółowych odmian zasłon roletowych firm Mirola i SKS znajdują się m.in. rolety klasyczne, markizy, zewnętrzne żaluzje pionowe, żaluzje fasadowe, żaluzje wewnętrzne, zasłony klasyczne, ekrany projekcyjne, bramy wjazdowe i garażowe.

"ZG" Firma Handlowa Zbigniew Gawędzki
ul.Nyska 59-61
50-505 Wrocław

Pon - Pt 8.00 - 16.00