Drzwi Wrocław

SYSTEMY ALUMINIUM I SZKŁO QUINTA

Quinta to linia drzwi i przetłoczeń, owoc doświadczenia firmy Barausse. Aluminium to materiał, który dominuje w tych kolekcjach. Wybrany ze względu na swoje właściwości technologiczne, lekkość i pozytywne wrażenie estetyczne, nadaje się idealnie do wyrobu skrzydeł drzwi, które wyróżniają się w danej przestrzeni poprzez jej rozjaśnienie.

Stolarka budowlana - ZGFH

Systemy QUINTA montują wykwalifikowani pracownicy, dzięki temu macie Państwo pewność usługi najwyższej jakości.

Rozwiązania skrzydeł Quinta są na tyle zaawansowane technologicznie oraz posiadają takie walory estetyczne, że pozwalają na ich dopasowanie do każdej propozycji, które oferuje architektura. Dzięki aluminiowym obudowom dostępnym w trzech różnych kolorach, przetłoczeniom z drewna, przeszkleniom satynowym lub lakierowanym, wysokości do 270cm, rozwiązania te stają się jedynym  w swoim rodzaju elementem wykończeniowym.

Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH

Systemy drzwi przesuwnych Quinta są stworzone po to, by służyć harmonii wnętrz. Posiadają aluminiowe obudowy w trzech różnych kolorach, montowanych do sufitu – system VOLTA, do ściany – system PARI lub schowane w ścianie, jak system FLUIDO. Pomyślane zarówno dla ścian murowanych jak i gipsowych, mogą być dostarczone z systemem przesuwania na jedną lub więcej szyn.

Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH

"ZG" Firma Handlowa
ul. Międzyleska 6
Wjazd od : Międzyleska 6 DE

50-514 Wrocław

Pon - Pt 8.00 - 16.00