Drzwi wrocław

DRZWI WEJŚCIOWE ZEWNĘTRZNE

Drewniane drzwi wejściowe to prawdziwa wizytówką każdego obiektu użytkowego, nadają one bowiem indywidualny i niepowtarzalny charakter zarówno budynkom jednorodzinnym, jak i zbiorowym oraz użyteczności publicznej. Stanowią przede wszystkim praktyczny, solidny, bezpieczny i funkcjonalny element każdego domu i budynku.

Nasze drzwi montują wykwalifikowani pracownicy,  dzięki temu macie Państwo pewność usługi najwyższej jakości.

Stolarka budowlana - ZGFH

Drzwi wejściowe są wytwarzane przez naszych kontrahentów w wersji o zwiększonej odporności na włamania w klasie A i w klasie B na bazie konstrukcji WS 6000, posiadając własną indywidualną Aprobatę Techniczną. 

DRZWI WZMOCNIONE

DRZWI WZMOCNIONE

Najwyższa jakość, dbałość o szczegóły, możliwość produkcji praktycznie dowolnych wzorów to tylko niektóre z zalet tych drzwi. Konstrukcję skrzydła tworzy rama np. z drewna klejonego, zaś wypełnienie to ocieplany kaseton lub szkło zabezpieczone standardowo z zewnątrz szybą antywłamaniową klasy P4.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także drzwi z wypełnieniami firmy RODENBERG. Nowoczesne wzornictwo oraz eleganckie i trwałe materiały to niezaprzeczalne atuty tego producenta. Tylko u nas wzmacniane, w pełni funkcjonalne i solidne drzwi – Wrocław, ul. Nyska 59. Zapraszamy!

"ZG" Firma Handlowa
ul. Międzyleska 6
Wjazd od : Międzyleska 6 DE

50-514 Wrocław

Pon - Pt 8.00 - 16.00