velux

Wentylacja

Każdemu zależy na stworzeniu w domu jak najlepszego klimatu, a bez świeżego powietrza jest to niemożliwe. VELUX daje możliwość utrzymania w pomieszczeniach powietrza najlepszej jakości niezależnie od pory roku i aktualnych warunków pogodowych, pomagając w utrzymaniu domu i jego mieszkańców w dobrej kondycji przez cały rok - nawet kiedy śpią lub są nieobecni.

Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH
Stolarka budowlana - ZGFH

W wypadku okien dachowych VELUX zamknięcie okna nie oznacza odcięcia dopływu świeżego powietrza. Wszystkie okna dachowe VELUX wyposażone są w oryginalną klapkę wentylacyjną, która zapewnia dopływ świeżego powietrza nawet przy zamkniętym oknie. Nazywa się to wentylacją w tle. Oznacza to, że można cieszyć się zdrowym klimatem wewnętrznym, nawet jeśli pogoda uniemożliwia otwarcie okna.

Dodatkowo VELUX wprowadził do swojej oferty nowość – innowacyjne rozwiązanie wentylacyjne – inteligentną wentylację z rekuperatorem. Jest to zdecentralizowana wentylacja z innowacyjnym systemem odzysku ciepła dla wyższej efektywności energetycznej (odzysk ciepła nawet na poziomie 75%). Zapewnia ona stałą wymianę powietrza tworząc zdrowy klimat wewnętrzny bez przeciągów, pomaga w optymalizacji poziomu wilgotności w pomieszczeniach oraz zapewnia ochronę przed hałasem z zewnątrz.

Urządzenie jest niewidoczne z wnętrza domu, bardzo cicho pracuje i jest łatwe w obsłudze i konserwacji. Ma regulowane poziomy mocy i łatwe do montażu filtry powietrza.

Wentylacja z rekuperatorem VELUX pasuje do okien dachowych GGL i GGU. Jej montaż może wykonać każdy zawodowy dekarz. 


velux

"ZG" Firma Handlowa
ul. Międzyleska 6
Wjazd od : Międzyleska 6 DE

50-514 Wrocław

Pon - Pt 8.00 - 16.00